Discord

PARTNEŘI
bez vás by to nešlo

Všem vám moc děkujeme.
Bez vaší podpory bychom nefungovali.

Lobby Tattoo

Více info 

Litosport

Více info 

Road + Track

Více info 

Balíkovna

Více info 

Road + Track

Road + Track přináší originální obsah o motorsportu, track days a sim racingu. Komentáře k novinkám, historii a postřehy k aktuálnímu dění formou stories a postů na Instagramu.

Pro Time To Race pak tento projekt funguje jako mediální partner, který pro vás mimo jiné přináší reporty ze závodů na platformě iRacing.

Barrsa

Barrsa je ryze česká oděvní značka, která vznikla v Přerově na Moravě jako malá rodinná firma. S láskou pro vás již více jak 14 let šije kvalitní a nevšední oblečení pro volný čas, sport i jen tak pro radost. Značka byla založena v roce 2007, nicméně její kořeny sahají mnohem hlouběji.

Jejím tvůrcem je módní návrhář Ondřej Závěšický, který byl odjakživa kreativní, a díky mamince švadlence se dostal na oděvní školu. Srdcař, perfekcionista a milovník in-line bruslí, který si už v mládí uvědomil, že na trhu oblečení chybí poctivé a kvalitní kousky s nevšedním designem, ve kterých by byl každý výjimečný.

Značka vsází hlavně na jedinečné střihy a kvalitní materiály, které jsou osobně vybírány po celé České republice, ale také v Evropě. Kombinuje příjemnou bavlnu a funkční materiály a dbá na pohodlí, které je pro jejich zákazníky důležité. Původně začínali s výrobou sportovních mikin pro skejťáky, ale nyní se můžete těšit také na originální bundomikiny s nepromokavým softshellem, pánské i dámské mikiny, kvalitní trička či tílka s potiskem, tepláky pro ženy i muže, ale také legíny, originální šaty, sukně a čepice.

Mimo jiné výrobce našeho TTR Merche, který si můžete objednat ZDE na webu. Mimo to našem Discord serveru naleznete zajímavý slevový kód na celý nákup u tohoto výrobce!

... is not just a fashion!

Grunex.com

Herní portál Grunex.com byl spuštěn v květnu 2009 a stal se základnou pro počítačové hráče, kteří hrají online turnaje a zajímají se o komunitní dění, ale také obecně o nové počítačové hry. Nyní je Grunex.com největším esportovým portálem v CZ & SK a základnou pro herní komunity. 

Herní portál Grunex měl vždy také pověst skvělého organizátora offline turnajů, dříve často pořádal BenQ Grunex Challenge, nyní je hlavním technickým partnerem nejprestižnějších esportových lig v Česku jako je Sazka eLEAGUE (ve hrách CS:GO, Dota 2 a PUBG), e:LIGA (ve hře FIFA) a ENYAQ Hokejová liga (ve hře NHL).

Brebeck Composite s.r.o.

Brebeck Composite s.r.o. (Ltd.), se sídlem v České republice, je přední výrobce komponentů z uhlíkových, přírodních, skelných a aramidových vláken. Hlavní činností je zásobování motorsport průmyslu na globální úrovni, s vysoce sofistikovanými díly z uhlíkových vláken. Společnost vyrábí díly z kompozitních materiálů (CFK, GFK) pomocí Prepreg-Autoclave technologie, pro automobilový průmysl a další odvětví. 

Firma Brebeck Composite byla založena Marcelem Bendou a Thomasem Brebeckem v Ostravě 19. července 2011. Výroba se nachází v Šenově u Ostravy s výrobními prostory o ploše 3800 m2.

SteveStig

SteveStig, vlastním jménem Luboš Bláha, začínal asi jako každý z nás tzv. For Fun. Na přelomu tisíciletí začal na PS se hrou Grand Turismo a přes další arkádové hry, jako je třeba Need For Speed, se postupně prokousal až k prvnímu pořádnému stolnímu počítači a hrám jako RaceRoom, či Asseto Corsa.

Poprvé se setkal s komunitními závody v různých známých komunitách, které mu učarovali. Poznal tak mnoho zajímavých lidí, se kterými nabral také spoustu zkušeností ve vodách sim racingu. Mezi tím se naplno věnoval rodině, proto logicky musel přijít útlum. A tak se Stig na chvíli v komunitách odmlčel, přesedlal na iRacing a hrál jen pro zábavu, když mu to čas dovolil. To se ale změnilo, když si padl do noty s naší komunitou a společnými silami jsme k nám přivedli svěží vítr v podobě komunity okolo iRacingu.

Stig v naší komunitě odvádí spoustu práce a bez jeho finanční podpory, obětavosti i nadšení by spousta věcí nebyla pro naší komunitu ještě dlouho možná. Za to mu patří naše díky!

Významní donatoři

Petr Přindiš Karel Beneš Tomáš Slíva Zdeněk Neubauer
Roman Wagner František Matoušek Luboš Bláha