Discord

Matěj Šurhaňák se definitivně upsal jako adept na letošní mistrovský titul seriálu TTR GT3 na iRacing. Po celých šedesát minut bezpečně kontroloval čelo třetího závodu na okruhu v Sebringu a před sebe v jeho průběhu nepustil nikoho. Ani Adama Pila, který skončil druhý.

Divné, říkáte si? Úřadující šampion Pilo se rozhodl pro gamble, a sám sobě i divákům přítomným v živém přenosu se díky tomu postaral o celovečerní zábavu. Záměrně se neúčastnil kvalifikace, startoval z posledního místa a na nerovném povrchu místní dráhy přeskákal všechny, kromě vítěze.

Přesto ani jeden z nich nevede tabulku šampionátu. Na čele bodového hodnocení po Sebringu sedí Standa Sehnal, který dokazuje, že konzistence je někdy víc, než honění časů na kolo. Své o tom ví i Matěj Malec. Šurhaňáka naháněl, dokud nenahnala bariéra z pneumatik jej. V cíli z toho mohlo být vedení v šampionátu...

Jestli výše uvedené opravdu platí, se ukáže ve zbytku šampionátu, nejdříve už 16.11.. Pole TTR GT3 se přesouvá severně k Velkým jezerům, kde se na okruhu Road America odehraje další mistrovské kolo. Jako vždy bude vysílán živě s komentářem na kanále Time To Race.


Autor: Jakub "Planty" Krafek