pátek, 14 květen 2021 11:15

"Jdeme do školy"

Dosavadní vývoj TTR by se dal přirovnat k normálnímu životu. Zvládli jsme porod a první krůčky. Nastoupili jsme do školky kde jsme začali objevovat nové možnosti. Pomalu jsme rostli a teď příjde nástup do školy, kde se budeme učit nové věci a zdokonalovat se. Doufáme, že "dospělosti" se dočkáme dřív jak za 18 let (teď už vlastně za 11).

Pokud nás už delší dobu sledujete, tak jistě víte, že při startu CZ/SK Championship F1 byl vytvořen první jednoduchý web, který bohužel nedosáhl tam kam měl a postupem času byl zapomenut. Všechnu činnost TTR jsme přesunuli na sociální sítě, kde byla jednodušší administrace. Jednoho dne jsme se spojili s projektem xboxplay.cz , který nějaký web měl, ale z důvodu spojení zanikl a my tak dlouhou dobu byli odkázáni pouze na Facebook.

V roce 2020 byla velká šance na zrealizování pořádného webu, ale nakonec bez úspěchu. A tak jsme se do toho pustili sami. Sice víme, že profesionál by to zvládl lépe a asi zde najde i spoustu chyb... Ale dělali jsme to s chutí a nadšením a jen díky tomu vzniklo místo, na kterém právě jste. Vyzdvihnout určitě chceme systém "Tracks" díky kterému můžeme vést podrobné statistiky a veškeré výsledky u jednotlivých závodů.

Média